page-projects.php
  • UA
  • RU

Проекти

Бескидський тунель

Бескидський тунель

Бески́дський туне́ль — другий за довжиною (після Лутугинського) залізничний тунель в Україні. Розміщений в Українських Карпатах, на Бескидському перевалі. Належить до 5-го Пан’європейського транспортного коридору (Італія — Словенія — Угорщина — Словаччина — Україна). 24 травня 2018 року офіційно відкрили новий двоколійний Бескидський тунель, а 25 травня ним рушив перший потяг. Пропускна здатність тунелю збільшилася з 47 до 100 пар поїздів на добу, а швидкість проходження зросла з 15—40 до 60—70 км/год.
Компанія «Валдер» виграла тендер на проектування, виготовлення і поставку автоматизованої бетонозмішувальної установки продуктивністю 60 м3/год, а також складів цементу на 500 т для будівництва Бескидського тунелю, для якого буде виготовлено 80 тис. куб. м бетону.

KREISEL

KREISEL – провідний виробник та постачальник будівельних матеріалів та систем, який за 50 років з початку свого заснування, перетворився від німецького сімейного підприємства у міжнародну групу підприємств із сучасним виробництвом та високоякісною продукцією, перевіреною часом.
Маючи понад 600 співробітників, 10 заводів, представництва у 9 країнах Центральної та Східної Європи KREISEL намагається бути ближче до своїх клієнтів і їх потреб. Окрім того, KREISEL належить до німецького концерну FIXIT GUPPE, який робить великий акцент на розробку та впровадженні сучасних, інноваційних та висококваліфікованих рішень з акцентом на діджиталізацію.

KREISEL
Pioner Industries Factory FZ LLC

Pioner Industries Factory FZ LLC

Pioner Industries Factory FZ LLC виробнича компанія, що динамічно розвивається, яка розташована в Об’єднаних Арабських Еміратах.
PIONER Group є розробником будівельних технологій PIONER. Компанія виробляє суху суміш для виробництва газобетону (комірчастого бетону).
Газобетон Піонер може широко використовуватися в житловому будівництві по всьому світу. Компанія Pioner Industries Factory також є розробником технології житлового будівництва Pioner, яка поєднує в собі стільниковий бетон та конструкції з легкої сталі.

Ми вже поставили 470 заводів