page-about.php
 • UA
 • RU

Про компанію

Леськов Володимир Володимирович

Леськов Володимир Володимирович

Вас вітає компанія Валдер - один з провідних виробників мобільних бетонних заводів, стаціонарних бетонних заводів, а також обладнання для виробництва бетону - бетонозмішувальних установок (БСУ/РБУ). Вже близько 20 років ми займаємо передові позиції на ринку будівельного обладнання, модернізації і технологічного переозброєння підприємства. Кваліфікований конструкторський та технологічний потенціал (в штаті фірми більше 100 спеціалістів) дозволяє «Валдер» в короткий термін розробити, виготовити і доставити будь-яке обладнання чи комплектуючі, враховуючи індивідуальні вимоги Замовника.

Директор компанії «Валдер»

Наші пропозиції для Вашого бізнесу

Бетонозмішувальні установки (бетонозмішувальний вузол)

 • Бетонозмішувальна установка продуктивністю 20 м3/год (БСУ-20)
 • Бетонозмішувальна установка продуктивністю 25 м3/год (БСУ-25)
 • Бетонозмішувальна установка продуктивністю 30 м3/год (БСУ-30)
 • Бетонозмішувальна установка продуктивністю 40 м3/год (БСУ-40)
 • Бетонозмішувальна установка продуктивністю 60 м3/год (БСУ-60)
 • Бетонозмішувальна установка продуктивністю 80 м3/год (БСУ-80)
 • Бетонозмішувальна установка продуктивністю 120 м3/год (БСУ-120)

Реконструкція, модернізація бетонозмішувальних вузлів

Обладнання БСУ та РБУ

 • Дозаторне обладнання
 • Бетонозмішувальні блоки
 • Системи керування та вимірювання параметрів бетонної суміші
 • Склади цементу і інертних матеріалів

Конструкторські роботи

Технологічне проектування: концептуальні рішення по оптимізації технологічних процесів виробництва будматеріалів - зберігання, підготовки, дозування вихідної сировини, розміщення обладнання, адресної подачі готової продукції та ін.

Виробництво комплектуючих: шнекові живильники, транспортери, скіпові підйомники, склади цементу, дозатори та інше.

category

ТОВ «Валдер» – виробник різноманітного обладнання для промисловості та сільського господарства. Вже близько 20 років ми займаємо передові позиції на ринку будівельного обладнання, модернізації і технологічного переозброєння підприємства.

Виробничий цех площею 4500 м² дозволяє виготовляти крупногабаритні вироби у великій кількості. Наше виробництво оснащене крановим обладнанням у складі двох кранів із вантажопідйомністю 5 тонн, кран-балки – 5 тонн та крану із вантажопідйомністю 30 тонн. Поруч із виробництвом проходять залізничні шляхи, що спрощує транспортування готової продукції до замовника.

Кваліфікований конструкторський та технологічний потенціал (в штаті фірми більше 100 спеціалістів) дозволяє «Валдер» в короткий термін розробити, виготовити і доставити будь-яке обладнання чи комплектуючі, враховуючи індивідуальні вимоги Замовника. В конструкторському відділі фірми працює 10 молодих, професійних спеціалістів в багатьох галузях промислового виробництва.

Наші спеціалісти, на Ваше замовлення, спроможні розробити та встановити автоматичну систему управління технологічним процесом та забезпечити його надійну та якісну роботу.

Окремим напрямком фірми є виробництво автосервісного обладнання, ковальсько-кованих виробів, а також виробництво металоконструкцій та виробів по кресленням Замовника.
Звернувшись до нас Ви отримуєте надійного партнера та якісну роботу.

Ми завжди раді співпраці!

Ми вже поставили 470 заводів